Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
Flyttede kamper 2018-2019
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Flyttet fra  
6/1   søn   16:00   F2   T25   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   6/1, 18:00  
6/1   søn   17:15   F2   T27   Bændygirls   Candys   Trønderserien   6/1, 19:10  
6/1   søn   18:30   F2   T41   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien   6/1, 20:20  
20/1   søn   18:00   F2   T30   Candys   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   28/10, 18:00  


Utsatte kamper 2018-2019
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon  
31/5   fre   09:00   C   Ø03   St.Olavs Innebandy   Nidaros/Tiller   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ37   NTNU   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø10   Ranheim IBK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø09   Ranheim IBK   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø08   Handelshøyskolen SK   Børsa IL   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø07   Nidaros/Tiller   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø06   Handelshøyskolen SK   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø12   Nidaros/Tiller   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø04   Strindheim Rhinos   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø13   Strindheim Rhinos   Børsa IL   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø02   Børsa IL   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø01   Strindheim Rhinos   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ42   Bambi Bandy   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ41   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ40   TBI Innebandy   NTNU   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ39   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø30   Nidaros/Tiller   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø05   Børsa IL   Nidaros/Tiller   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø21   Ranheim IBK   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ01   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø28   Børsa IL   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø27   Handelshøyskolen SK   Nidaros/Tiller   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø26   Børsa IL   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø25   Strindheim Rhinos   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø24   St.Olavs Innebandy   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø11   St.Olavs Innebandy   Børsa IL   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø22   Strindheim Rhinos   Nidaros/Tiller   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ36   Trygg/Lade Vikings   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø20   Nidaros/Tiller   Børsa IL   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø19   St.Olavs Innebandy   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø18   Nidaros/Tiller   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø17   Ranheim IBK   Børsa IL   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø16   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø15   Ranheim IBK   Nidaros/Tiller   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø14   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø23   Børsa IL   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ09   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ38   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ16   NTNU IT E-hallers   NTNU   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ15   Fredagsklubben   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ14   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ13   NTNU   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ12   Fredagsklubben   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ18   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ10   Bambi Bandy   NTNU   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ19   NTNU   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ08   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ07   NTNU   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ06   Trygg/Lade Vikings   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ05   Bambi Bandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ04   Fredagsklubben   NTNU   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ03   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ02   NTNU IT E-hallers   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ11   Trygg/Lade Vikings   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ27   Svare & Berg   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ35   NTNU IT E-hallers   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ34   Svare & Berg   NTNU   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ33   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ32   TBI Innebandy   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ31   NTNU   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ30   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ17   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ28   Trygg/Lade Vikings   NTNU   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z01   IBL   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ26   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ25   NTNU   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ24   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ23   Trygg/Lade Vikings   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ22   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ21   Trygg/Lade Vikings   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ20   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Æ29   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å15   Jernbanen   Binnebandy   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å07   Smøreguttene   Binnebandy   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å22   Jernbanen   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å21   Binnebandy   TSO   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å20   Sport & Trim   DNB   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å19   Smøreguttene   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å18   TSO   Jernbanen   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å24   TSO   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å16   DNB   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å25   Smøreguttene   Jernbanen   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å14   Lade/Heimdal BOA   DNB   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å13   Smøreguttene   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å12   Jernbanen   DNB   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å11   Binnebandy   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å10   TSO   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å09   Sport & Trim   Jernbanen   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Ø29   Handelshøyskolen SK   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å17   Sport & Trim   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å33   DNB   Jernbanen   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å41   DNB   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å40   Lade/Heimdal BOA   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å39   Jernbanen   TSO   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å38   Lade/Heimdal BOA   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å37   Smøreguttene   DNB   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å36   Binnebandy   Jernbanen   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å23   Binnebandy   DNB   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å34   Sport & Trim   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å06   Binnebandy   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å32   Lade/Heimdal BOA   Binnebandy   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å31   Smøreguttene   TSO   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å30   Jernbanen   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å29   TSO   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å28   Binnebandy   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å27   Sport & Trim   Binnebandy   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å26   DNB   TSO   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å35   DNB   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z09   Spanskrøret   Byåsen   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å08   Lade/Heimdal BOA   TSO   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z16   Klæbukameratene   IBL   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z15   Spanskrøret   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z14   Byåsen   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z13   IBL   Avinor   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z12   Sjetne Maddogs   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z18   Sjetne Maddogs   Byåsen   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z10   Spanskrøret   IBL   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z19   Byåsen   IBL   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z08   Klæbukameratene   Avinor   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z07   Sjetne Maddogs   IBL   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z06   Klæbukameratene   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z05   Avinor   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z04   IBL   Byåsen   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z03   Byåsen   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z02   Avinor   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z11   Byåsen   Avinor   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z27   Klæbukameratene   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å05   TSO   DNB   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å04   Jernbanen   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å03   Sport & Trim   TSO   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å02   DNB   Binnebandy   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å01   Lade/Heimdal BOA   Jernbanen   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z30   Sjetne Maddogs   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z17   Spanskrøret   Avinor   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z28   Avinor   IBL   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Å42   TSO   Binnebandy   4.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z26   Avinor   Byåsen   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z25   IBL   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z24   Byåsen   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z23   Avinor   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z22   IBL   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z21   Spanskrøret   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z20   Sjetne Maddogs   Avinor   3.div Løkke vår  
31/5   fre   09:00   C   Z29   Klæbukameratene   Byåsen   3.div Løkke vår  
PS! Det er opprinnelig kampdato som står i lista, ny dato ikke bestemt ennå.