Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
[Vis alle kamper]
Kampoppsett 2018-2019
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon  
18/12   tirs   18:00   F2   T01   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien  
18/12   tirs   19:10   F2   Z14   Avinor   Klæbukameratene   3.div Løkke  
18/12   tirs   20:20   F2   Z06   IBL   Jernbanen   3.div Løkke  
20/12   tors   18:00   F2   T15   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien  
20/12   tors   19:10   F2   T28   Innafor   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
20/12   tors   20:20   F2   T44   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien  
6/1   søn   16:00   F2   T25   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
6/1   søn   17:15   F2   T27   Bændygirls   Candys   Trønderserien  
6/1   søn   18:30   F2   T41   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien  
7/1   man   18:00   F2   Æ34   Svare & Berg   NTNU   1.div Løkke vår  
7/1   man   19:10   F2   Æ26   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
7/1   man   20:20   F2   Å39   Jernbanen   TSO   4.div Løkke vår  
7/1   man   21:30   F2   Å27   Sport & Trim   Binnebandy   4.div Løkke vår  
8/1   tirs   18:00   F2   Ø22   Strindheim Rhinos   Nidaros/Tiller   2.div Løkke vår  
8/1   tirs   19:10   F2   Z24   Byåsen   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
8/1   tirs   20:20   F2   Z07   Sjetne Maddogs   IBL   3.div Løkke vår  
8/1   tirs   21:30   F2   Ø17   Ranheim IBK   Børsa IL   2.div Løkke vår  
10/1   tors   18:00   F2   Z23   Avinor   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
10/1   tors   19:10   F2   Ø29   Handelshøyskolen SK   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
10/1   tors   20:20   F2   Æ36   Trygg/Lade Vikings   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
10/1   tors   21:30   F2   Å35   DNB   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
14/1   man   18:00   F2   T24   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
14/1   man   19:10   F2   T23   Innafor   Bændygirls   Trønderserien  
14/1   man   20:20   F2   T07   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
14/1   man   21:30   F2   Å10   TSO   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
15/1   tirs   18:00   F2   Ø03   St.Olavs Innebandy   Nidaros/Tiller   2.div Løkke vår  
15/1   tirs   19:10   F2   Z04   IBL   Byåsen   3.div Løkke vår  
15/1   tirs   20:20   F2   Ø28   Børsa IL   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
15/1   tirs   21:30   F2   Z06   Klæbukameratene   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
20/1   søn   18:00   F2   T30   Candys   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
20/1   søn   19:10   F2   Z05   Avinor   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
20/1   søn   20:20   F2   Å01   Lade/Heimdal BOA   Jernbanen   4.div Løkke vår  
21/1   man   18:00   F2   Æ19   NTNU   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
21/1   man   19:10   F2   Æ30   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
21/1   man   20:20   F2   Å42   TSO   Binnebandy   4.div Løkke vår  
21/1   man   21:30   F2   Å41   DNB   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
22/1   tirs   18:00   F2   Ø06   Handelshøyskolen SK   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
22/1   tirs   19:10   F2   Ø04   Strindheim Rhinos   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
22/1   tirs   20:20   F2   Z14   Byåsen   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
22/1   tirs   21:30   F2   Z13   IBL   Avinor   3.div Løkke vår  
24/1   tors   18:00   F2   Å07   Smøreguttene   Binnebandy   4.div Løkke vår  
24/1   tors   19:10   F2   Z15   Spanskrøret   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
24/1   tors   20:20   F2   Æ23   Trygg/Lade Vikings   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
24/1   tors   21:30   F2   Ø23   Børsa IL   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
27/1   søn   16:45   F2   Æ03   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
27/1   søn   18:00   F2   T31   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien  
28/1   man   18:00   F2   Ø30   Nidaros/Tiller   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
28/1   man   19:10   F2   Æ25   NTNU   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
28/1   man   20:20   F2   Å30   Jernbanen   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
28/1   man   21:30   F2   Å40   Lade/Heimdal BOA   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
29/1   tirs   18:00   F2   Æ08   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
29/1   tirs   19:10   F2   Ø16   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
29/1   tirs   20:20   F2   Z26   Avinor   Byåsen   3.div Løkke vår  
29/1   tirs   21:30   F2   Z12   Sjetne Maddogs   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
31/1   tors   18:00   F2   Æ20   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
31/1   tors   19:10   F2   Ø09   Ranheim IBK   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
31/1   tors   20:20   F2   Z10   Spanskrøret   IBL   3.div Løkke vår  
31/1   tors   21:30   F2   Å02   DNB   Binnebandy   4.div Løkke vår  
3/2   søn   18:00   F2   Æ18   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
3/2   søn   19:10   F2   Ø20   Nidaros/Tiller   Børsa IL   2.div Løkke vår  
3/2   søn   20:20   F2   Å03   Sport & Trim   TSO   4.div Løkke vår  
4/2   man   18:00   F2   Ø25   Strindheim Rhinos   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
4/2   man   19:10   F2   Æ21   Trygg/Lade Vikings   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
4/2   man   20:20   F2   Å37   Smøreguttene   DNB   4.div Løkke vår  
4/2   man   21:30   F2   Å38   Lade/Heimdal BOA   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
5/2   tirs   18:00   F2   Æ22   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
5/2   tirs   19:10   F2   Ø27   Handelshøyskolen SK   Nidaros/Tiller   2.div Løkke vår  
5/2   tirs   20:20   F2   Z03   Byåsen   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
10/2   søn   18:00   F2   T21   Leangen Hockey Mamas   Bændygirls   Trønderserien  
10/2   søn   19:10   F2   T04   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
10/2   søn   20:20   F2   T20   Candys   Innafor   Trønderserien  
28/2   tors   18:00   F2   T02   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
28/2   tors   19:10   F2   T03   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien  
28/2   tors   20:20   F2   T16   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
10/3   søn   19:10   F2   T45   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien  
10/3   søn   20:20   F2   T13   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien  
14/3   tors   18:00   F2   T14   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien  
17/3   søn   18:00   F2   T40   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
17/3   søn   19:10   F2   T42   Candys   Bændygirls   Trønderserien  
17/3   søn   20:20   F2   T26   Innafor   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
24/3   søn   18:00   F2   T36   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
24/3   søn   19:10   F2   T34   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
24/3   søn   20:20   F2   T05   Innafor   Candys   Trønderserien  
7/4   søn   18:00   F2   T39   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
7/4   søn   19:10   F2   T38   Bændygirls   Innafor   Trønderserien  
7/4   søn   20:20   F2   T37   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien