Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
[Vis alle kamper]
Kampoppsett 2018-2019
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon  
17/2   søn   18:00   F2   Æ37   NTNU   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
17/2   søn   19:10   F2   Å12   Klæbukameratene   DNB   4.div Løkke vår  
17/2   søn   20:20   F2   Å08   Lade/Heimdal BOA   TSO   4.div Løkke vår  
25/2   man   18:00   F2   Z19   Byåsen   IBL   3.div Løkke vår  
25/2   man   19:10   F2   Æ24   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
25/2   man   20:20   F2   Å25   Smøreguttene   Klæbukameratene   4.div Løkke vår  
25/2   man   21:30   F2   Å26   DNB   TSO   4.div Løkke vår  
26/2   tirs   18:00   F2   Ø14   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
26/2   tirs   19:10   F2   Ø13   Strindheim Rhinos   Børsa IL   2.div Løkke vår  
26/2   tirs   20:20   F2   Z08   Jernbanen   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår  
26/2   tirs   21:30   F2   Æ40   TBI Innebandy   NTNU   1.div Løkke vår  
28/2   tors   18:00   F2   T02   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
28/2   tors   19:10   F2   T03   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien  
28/2   tors   20:20   F2   T16   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
28/2   tors   21:30   F2   Ø18   Avinor   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
3/3   søn   16:45   F2   Æ02   NTNU IT E-hallers   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
3/3   søn   18:00   F2   Æ10   Bambi Bandy   NTNU   1.div Løkke vår  
3/3   søn   19:10   F2   Å32   Lade/Heimdal BOA   Binnebandy   4.div Løkke vår  
3/3   søn   20:20   F2   Å18   TSO   Klæbukameratene   4.div Løkke vår  
4/3   man   18:00   F2   Å31   Smøreguttene   TSO   4.div Løkke vår  
4/3   man   19:10   F2   Ø21   Ranheim IBK   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
4/3   man   20:20   F2   Æ27   Svare & Berg   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
4/3   man   21:30   F2   Å20   Sport & Trim   DNB   4.div Løkke vår  
5/3   tirs   18:00   F2   Æ31   NTNU   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
5/3   tirs   19:10   F2   Ø19   St.Olavs Innebandy   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
5/3   tirs   20:20   F2   Z21   Spanskrøret   Jernbanen   3.div Løkke vår  
5/3   tirs   21:30   F2   Z20   Sjetne Maddogs   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår  
7/3   tors   18:00   F2   Æ38   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
7/3   tors   19:10   F2   Z29   Jernbanen   Byåsen   3.div Løkke vår  
7/3   tors   20:20   F2   Ø08   Handelshøyskolen SK   Børsa IL   2.div Løkke vår  
7/3   tors   21:30   F2   Å22   Klæbukameratene   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
10/3   søn   16:45   F2   Æ33   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
10/3   søn   18:00   F2   Z28   Nidaros/Tiller   IBL   3.div Løkke vår  
10/3   søn   19:10   F2   T45   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien  
10/3   søn   20:20   F2   T13   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien  
11/3   man   18:00   F2   Å14   Lade/Heimdal BOA   DNB   4.div Løkke vår  
11/3   man   19:10   F2   Æ39   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
11/3   man   20:20   F2   Å06   Binnebandy   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
11/3   man   21:30   F2   Æ28   Trygg/Lade Vikings   NTNU   1.div Løkke vår  
12/3   tirs   18:00   F2   Ø15   Ranheim IBK   Avinor   2.div Løkke vår  
12/3   tirs   19:10   F2   Ø01   Strindheim Rhinos   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
12/3   tirs   20:20   F2   Z30   Sjetne Maddogs   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
12/3   tirs   21:30   F2   Å28   Binnebandy   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
14/3   tors   18:00   F2   T14   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien  
14/3   tors   19:10   F2   Ø24   St.Olavs Innebandy   Ranheim IBK   2.div Løkke vår  
14/3   tors   20:20   F2   Æ06   Trygg/Lade Vikings   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
14/3   tors   21:30   F2   Z11   Byåsen   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår  
17/3   søn   15:30   F2   Æ01   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
17/3   søn   16:45   F2   Æ13   NTNU   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
17/3   søn   18:00   F2   T40   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
17/3   søn   19:10   F2   T42   Candys   Bændygirls   Trønderserien  
17/3   søn   20:20   F2   T26   Innafor   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
18/3   man   18:00   F2   Æ05   Bambi Bandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
18/3   man   19:10   F2   Å09   Sport & Trim   Klæbukameratene   4.div Løkke vår  
18/3   man   20:20   F2   Æ15   Fredagsklubben   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
18/3   man   21:30   F2   Å19   Smøreguttene   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
19/3   tirs   18:00   F2   Ø10   Ranheim IBK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår  
19/3   tirs   19:10   F2   Z25   IBL   Spanskrøret   3.div Løkke vår  
19/3   tirs   20:20   F2   Ø05   Børsa IL   Avinor   2.div Løkke vår  
19/3   tirs   21:30   F2   Z27   Jernbanen   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår  
21/3   tors   18:00   F2   Å23   Binnebandy   DNB   4.div Løkke vår  
21/3   tors   19:10   F2   Ø12   Avinor   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår  
21/3   tors   20:20   F2   Z18   Sjetne Maddogs   Byåsen   3.div Løkke vår  
21/3   tors   21:30   F2   Æ11   Trygg/Lade Vikings   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
24/3   søn   16:45   F2   Å33   DNB   Klæbukameratene   4.div Løkke vår  
24/3   søn   18:00   F2   T36   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
24/3   søn   19:10   F2   T34   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
24/3   søn   20:20   F2   T05   Innafor   Candys   Trønderserien  
25/3   man   18:00   F2   Æ29   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
25/3   man   19:10   F2   Æ09   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div Løkke vår  
25/3   man   20:20   F2   Å16   DNB   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
25/3   man   21:30   F2   Å15   Klæbukameratene   Binnebandy   4.div Løkke vår  
26/3   tirs   18:00   F2   Z01   IBL   Jernbanen   3.div Løkke vår  
26/3   tirs   19:10   F2   Z17   Spanskrøret   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår  
26/3   tirs   20:20   F2   Ø26   Børsa IL   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår  
26/3   tirs   21:30   F2   Å24   TSO   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
28/3   tors   18:00   F2   Æ14   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår  
28/3   tors   19:10   F2   Å04   Klæbukameratene   Smøreguttene   4.div Løkke vår  
28/3   tors   20:20   F2   Å21   Binnebandy   TSO   4.div Løkke vår  
1/4   man   18:00   F2   Æ41   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div Løkke vår  
1/4   man   19:10   F2   Æ04   Fredagsklubben   NTNU   1.div Løkke vår  
1/4   man   20:20   F2   Å17   Sport & Trim   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
1/4   man   21:30   F2   Æ42   Bambi Bandy   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
4/4   tors   18:00   F2   Æ17   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div Løkke vår  
4/4   tors   19:10   F2   Å11   Binnebandy   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår  
4/4   tors   20:20   F2   Å13   Smøreguttene   Sport & Trim   4.div Løkke vår  
4/4   tors   21:30   F2   Æ07   NTNU   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår  
7/4   søn   18:00   F2   T39   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
7/4   søn   19:10   F2   T38   Bændygirls   Innafor   Trønderserien  
7/4   søn   20:20   F2   T37   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien