Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
Kampoppsett 2019-2020
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Dommer   Dommer
30/9   man   19:10   F2   Æ02   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div Løkke   Ole Morten Nordløkken   Johannes Løvås
30/9   man   20:20   F2   Å02   Jernbanen   Smøreguttene   4.div Løkke   Lars Axel Larssen   Kristine Ræder
30/9   man   21:30   F2   Å01   TSO   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke   Lars Axel Larssen   Kristine Ræder
1/10   tirs   18:00   F2   Å34   SMN/EM 1   Sport & Trim   4.div Løkke   Are Hovdar   Bjørn Ingvar Dragsnes
1/10   tirs   19:10   F2   Z23   St.Olavs Innebandy   Sjetne Snipers   3.div Løkke   Are Hovdar   Bjørn Ingvar Dragsnes
1/10   tirs   20:20   F2   Ø03   Trygg/Lade Vikings   Børsa IL   2.div Løkke   Jim Løvås   Johannes Løvås
1/10   tirs   21:30   F2   Ø05   Ranheim IBK   Sjetne Maddogs   2.div Løkke   Jim Løvås   Johannes Løvås
3/10   tors   18:00   F2   Æ01   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div Løkke   Johannes Løvås   Daniel Johansen
3/10   tors   19:10   F2   Z15   DNB   IBL   3.div Løkke   Johannes Løvås   Daniel Johansen
3/10   tors   20:20   F2   Ø06   NTNU   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke   Johannes Løvås   Daniel Johansen
13/10   søn   16:45   F2   Å20   Heimdal/Lade BOA   SMN/EM 1   4.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
13/10   søn   18:00   F2   Å18   TSO   Sport & Trim   4.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
13/10   søn   19:10   F2   T22   Innafor   Candys   Trønderserien   Jim Løvås   Kristine Ræder
13/10   søn   20:20   F2   T21   Bændygirls   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Jim Løvås   Filip Ræder
14/10   man   18:00   F2   Æ18   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke   Mats Brækstad   Marius Malvik
14/10   man   19:10   F2   Æ04   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div Løkke   Mats Brækstad   Marius Malvik
14/10   man   20:20   F2   Å05   Salt Innebandy   Klæbu Bæbu   4.div Løkke   Jonas Westly   Filip Ræder
14/10   man   21:30   F2   Å08   Heimdal/Lade BOA   Bouvet Penguins   4.div Løkke   Jonas Westly   Kristine Ræder
15/10   tirs   18:00   F2   Z13   Binnebandy   Spanskrøret   3.div Løkke   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
15/10   tirs   19:10   F2   Z16   Tiller Tinkerbells   Sjetne Snipers   3.div Løkke   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
15/10   tirs   20:20   F2   Ø04   Avinor   Strindheim Rhinos   2.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Jonas Westly
15/10   tirs   21:30   F2   Ø21   Trygg/Lade Vikings   Sjetne Maddogs   2.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Jonas Westly
17/10   tors   18:00   F2   Æ09   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Ole Jakob Bjerkan
17/10   tors   19:10   F2   Z17   IBL   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
17/10   tors   20:20   F2   Å17   Bouvet Penguins   Salt Innebandy   4.div Løkke   Bjørn Ingvar Dragsnes   Johannes Løvås
17/10   tors   21:30   F2   Ø14   Børsa IL   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke   Bjørn Ingvar Dragsnes   Johannes Løvås
20/10   søn   19:10   F2   T24   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Mats Brækstad
20/10   søn   20:20   F2   T23   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Mats Brækstad
21/10   man   18:00   F2   Æ20   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke   Sander Johansen   Markus Johansen
21/10   man   19:10   F2   Æ07   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div Løkke   Sander Johansen   Markus Johansen
21/10   man   20:20   F2   Å13   Sport & Trim   Jernbanen   4.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
21/10   man   21:30   F2   Å35   Smøreguttene   Klæbu Bæbu   4.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
22/10   tirs   18:00   F2   Z12   Klæbukameratene   Binnebandy   3.div Løkke   Are Hovdar   Jan Åge Kiran
22/10   tirs   19:10   F2   Z36   Sjetne Snipers   Spanskrøret   3.div Løkke   Are Hovdar   Jan Åge Kiran
22/10   tirs   20:20   F2   Ø12   Avinor   Ranheim IBK   2.div Løkke   Jim Løvås   Jørund Bratheim
22/10   tirs   21:30   F2   Ø19   NTNU   Strindheim Rhinos   2.div Løkke   Jim Løvås   Jørund Bratheim
24/10   tors   18:00   F2   Æ15   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div Løkke   Christopher Klungervik   Christian Refsnes
24/10   tors   19:10   F2   Z09   IBL   Tiller Tinkerbells   3.div Løkke   Christopher Klungervik   Christian Refsnes
24/10   tors   20:20   F2   Å23   Salt Innebandy   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
24/10   tors   21:30   F2   Ø18   Handelshøyskolen SK   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
27/10   søn   18:10   F2   Å25   Bouvet Penguins   Klæbu Bæbu   4.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
27/10   søn   19:20   F2   Z02   Spanskrøret   Tiller Tinkerbells   3.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
27/10   søn   20:30   F2   Å36   Heimdal/Lade BOA   Jernbanen   4.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
28/10   man   19:10   F2   Ø22   Avinor   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Ole Morten Nordløkken
28/10   man   20:20   F2   Å10   TSO   SMN/EM 1   4.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
28/10   man   21:30   F2   T27   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
3/11   søn   15:30   F2   Z18   Yrjar IBK   Binnebandy   3.div Løkke   Jørund Bratheim   Jan Åge Kiran
3/11   søn   18:00   F2   Z33   IBL   Yrjar IBK   3.div Løkke   Jørund Bratheim   Jan Åge Kiran
3/11   søn   19:10   F2   Å31   Sport & Trim   Smøreguttene   4.div Løkke   Jim Løvås   Jan Åge Kiran
3/11   søn   20:20   F2   T19   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien   Jim Løvås   Henrik Moe Rødven
4/11   man   18:00   F2   Æ03   Fredagsklubben   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke   Sander Johansen   Markus Johansen
4/11   man   19:10   F2   Æ12   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div Løkke   Sander Johansen   Markus Johansen
4/11   man   20:20   F2   Å12   Klæbu Bæbu   Sport & Trim   4.div Løkke   Lars Axel Larssen   Christopher Klungervik
4/11   man   21:30   F2   Å14   Salt Innebandy   TSO   4.div Løkke   Lars Axel Larssen   Christopher Klungervik
5/11   tirs   18:00   F2   Z03   Klæbukameratene   DNB   3.div Løkke   Are Hovdar   Kristine Ræder
5/11   tirs   19:10   F2   Z29   Spanskrøret   IBL   3.div Løkke   Are Hovdar   Kristine Ræder
5/11   tirs   20:20   F2   Ø27   Børsa IL   Strindheim Rhinos   2.div Løkke   Jim Løvås   Jonas Westly
5/11   tirs   21:30   F2   Ø28   Ranheim IBK   NTNU   2.div Løkke   Jim Løvås   Jonas Westly
7/11   tors   18:00   F2   Å06   SMN/EM 1   Jernbanen   4.div Løkke   Are Hovdar   Ole Morten Nordløkken
7/11   tors   19:10   F2   Z04   Binnebandy   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke   Are Hovdar   Ole Morten Nordløkken
7/11   tors   21:30   F2   Æ13   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div Løkke   Ole Morten Nordløkken   Johannes Løvås
11/11   man   18:00   F2   Æ08   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div Løkke   Are Hovdar   Lars Axel Larssen
11/11   man   19:10   F2   Æ11   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div Løkke   Are Hovdar   Lars Axel Larssen
11/11   man   20:20   F2   Å16   Smøreguttene   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke   Jonas Westly   Andreas Ekelund
11/11   man   21:30   F2   Å22   Sport & Trim   Bouvet Penguins   4.div Løkke   Jonas Westly   Andreas Ekelund
12/11   tirs   21:30   Sjetnehallen   Ø17   Sjetne Maddogs   Avinor   2.div Løkke   Jim Løvås   Espen Larsen Refsnes
19/11   tirs   18:00   F2   Z34   DNB   Binnebandy   3.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
19/11   tirs   19:10   F2   Z08   Sjetne Snipers   IBL   3.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
19/11   tirs   20:20   F2   Ø10   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke   Daniel Johansen   Jan Åge Kiran
19/11   tirs   21:30   F2   Ø01   Sjetne Maddogs   NTNU   2.div Løkke   Daniel Johansen   Jan Åge Kiran
21/11   tors   18:00   F2   Æ14   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke   Andreas Ekelund   Sigurd Harby
21/11   tors   19:10   F2   Å27   Smøreguttene   Salt Innebandy   4.div Løkke   Andreas Ekelund   Sigurd Harby
21/11   tors   20:20   F2   Z05   St.Olavs Innebandy   Klæbukameratene   3.div Løkke   Marius Malvik   Thomas Selven
21/11   tors   21:30   F2   Ø20   Ranheim IBK   Børsa IL   2.div Løkke   Marius Malvik   Thomas Selven
24/11   søn   14:30   F2   Z11   Spanskrøret   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
24/11   søn   17:45   F2   Å33   Bouvet Penguins   TSO   4.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
24/11   søn   19:00   F2   T17   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Andreas Ekelund   Jonas Westly
24/11   søn   20:10   F2   T29   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Andreas Ekelund   Jonas Westly
26/11   tirs   18:00   F2   Z22   Binnebandy   IBL   3.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Johannes Løvås
26/11   tirs   19:10   F2   Z32   St.Olavs Innebandy   DNB   3.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Johannes Løvås
26/11   tirs   20:20   F2   Å32   Salt Innebandy   SMN/EM 1   4.div Løkke   Thomas Selven   Espen Larsen Refsnes
26/11   tirs   21:30   F2   Ø07   Strindheim Rhinos   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke   Thomas Selven   Espen Larsen Refsnes
28/11   tors   18:00   F2   Æ19   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div Løkke   Are Hovdar   Tom Bruvik
28/11   tors   19:10   F2   Ø02   Handelshøyskolen SK   Ranheim IBK   2.div Løkke   Are Hovdar   Tom Bruvik
28/11   tors   20:20   F2   Å26   TSO   Jernbanen   4.div Løkke   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
28/11   tors   21:30   F2   Z35   Tiller Tinkerbells   Klæbukameratene   3.div Løkke   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
1/12   søn   14:30   F2   Z01   Yrjar IBK   Sjetne Snipers   3.div Løkke   Jørund Bratheim   Henrik Moe Rødven
1/12   søn   18:00   F2   Z26   Yrjar IBK   Spanskrøret   3.div Løkke   Tomas Trogstad   Jan Åge Kiran
1/12   søn   19:10   F2   T25   Innafor   Bændygirls   Trønderserien   Lisa-Mari Storvann Henriksen   Jan Åge Kiran
1/12   søn   20:20   F2   T26   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Lisa-Mari Storvann Henriksen   Jan Åge Kiran
2/12   man   18:00   F2   Æ06   Bambi Bandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Christian Refsnes
2/12   man   19:10   F2   Æ05   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Christian Refsnes
2/12   man   20:20   F2   Å11   Jernbanen   Salt Innebandy   4.div Løkke   Andreas Ekelund   Bjørn Ingvar Dragsnes
2/12   man   21:30   F2   Z06   DNB   Spanskrøret   3.div Løkke   Andreas Ekelund   Bjørn Ingvar Dragsnes
3/12   tirs   19:10   F2   Z19   Spanskrøret   Klæbukameratene   3.div Løkke   Jørund Bratheim   Henrik Moe Rødven
3/12   tirs   20:20   F2   Ø09   Sjetne Maddogs   Børsa IL   2.div Løkke   Frank Fillingsnes   Tom Bruvik
3/12   tirs   21:30   F2   Ø11   Trygg/Lade Vikings   NTNU   2.div Løkke   Frank Fillingsnes   Tom Bruvik
5/12   tors   18:00   F2   Å19   Jernbanen   Klæbu Bæbu   4.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Jim Løvås
5/12   tors   19:10   F2   Å24   SMN/EM 1   Smøreguttene   4.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Jim Løvås
5/12   tors   20:20   F2   Ø23   Strindheim Rhinos   Ranheim IBK   2.div Løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
8/12   søn   18:00   A4   Z28   Sjetne Snipers   Binnebandy   3.div Løkke   Jim Løvås   Martin Melheim
8/12   søn   19:10   A4   Å09   Bouvet Penguins   Smøreguttene   4.div Løkke   Jim Løvås   Martin Melheim
8/12   søn   15:30   F2   Z14   St.Olavs Innebandy   Yrjar IBK   3.div Løkke   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
8/12   søn   16:45   F2   Å03   Klæbu Bæbu   SMN/EM 1   4.div Løkke   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
8/12   søn   19:10   F2   T15   Bændygirls   Candys   Trønderserien   Andreas Ekelund   Jonas Westly
8/12   søn   20:20   F2   T01   Innafor   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Andreas Ekelund   Jonas Westly
9/12   man   20:20   F2   Å07   Smøreguttene   TSO   4.div Løkke   Tom Bruvik   Ole Morten Nordløkken
12/12   tors   20:10   A4   Å04   Sport & Trim   Salt Innebandy   4.div Løkke   Thomas Selven   Torbjørn Alvestrand
12/12   tors   21:20   A4   Ø15   Ranheim IBK   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke   Thomas Selven   Torbjørn Alvestrand
12/12   tors   18:00   F2   Å15   SMN/EM 1   Bouvet Penguins   4.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Terje Nervik
12/12   tors   19:10   F2   Ø24   Børsa IL   NTNU   2.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Terje Nervik
12/12   tors   20:20   F2   T20   Candys   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Jørund Bratheim   Jan Åge Kiran
15/12   søn   15:30   F2   Z21   Klæbukameratene   Yrjar IBK   3.div Løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
15/12   søn   16:45   F2   T18   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
15/12   søn   18:00   F2   Z10   Yrjar IBK   DNB   3.div Løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
15/12   søn   19:10   F2   Å30   Klæbu Bæbu   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke   Martin Melheim   Markus Johansen
15/12   søn   20:20   F2   T13   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Martin Melheim   Markus Johansen
16/12   man   18:00   F2   Z30   Klæbukameratene   Sjetne Snipers   3.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Lars Axel Larssen
16/12   man   19:10   F2   Å28   Heimdal/Lade BOA   Sport & Trim   4.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Lars Axel Larssen
16/12   man   20:20   F2   Å21   Klæbu Bæbu   TSO   4.div Løkke   Thomas Selven   Ole Morten Nordløkken
16/12   man   21:30   F2   Æ16   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div Løkke   Thomas Selven   Ole Morten Nordløkken
17/12   tirs   19:10   F2   Å29   Jernbanen   Bouvet Penguins   4.div Løkke   Camilla Vågen   Jan Åge Kiran
19/12   tors   18:00   F2   Æ10   NTNU IT E-hallers   TBI Innebandy   1.div Løkke   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
19/12   tors   19:10   F2   Z25   IBL   Klæbukameratene   3.div Løkke   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
19/12   tors   20:20   F2   Z20   Sjetne Snipers   DNB   3.div Løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
19/12   tors   21:30   F2   Ø13   Strindheim Rhinos   Sjetne Maddogs   2.div Løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
19/1   søn   18:00   F2   T28   Leangen Hockey Mamas   Innafor   Trønderserien   Jonas Westly   Espen Larsen Refsnes
21/1   tirs   18:00   F2   Z13   Sport & Trim   DNB   3.div Løkke vår   Henrik Moe Rødven   Jørund Bratheim
21/1   tirs   19:10   F2   Z16   Salt Innebandy   Klæbukameratene   3.div Løkke vår   Henrik Moe Rødven   Jørund Bratheim
21/1   tirs   20:20   F2   Ø24   Trygg/Lade Vikings   Børsa IL   2.div Løkke vår   Markus Johansen   Kristine Ræder
21/1   tirs   21:30   F2   Ø05   Ranheim IBK   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår   Markus Johansen   Kristine Ræder
26/1   søn   15:30   F2   Ø07   Yrjar IBK   NTNU   2.div Løkke vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
26/1   søn   18:00   F2   Ø23   Yrjar IBK   Ranheim IBK   2.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Frank Fillingsnes
27/1   man   18:00   F2   Æ09   NTNU IT E-hallers   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Filip Ræder
27/1   man   19:10   F2   Æ20   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Filip Ræder
27/1   man   20:20   F2   Å07   Bouvet Penguins   Jernbanen   4.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
27/1   man   21:30   F2   Å25   TSO   SMN/EM 1   4.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
28/1   tirs   18:00   F2   T06   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien   Daniel Johansen   Ole Jakob Bjerkan
28/1   tirs   19:10   F2   Z14   St.Olavs Innebandy   IBL   3.div Løkke vår   Daniel Johansen   Ole Jakob Bjerkan
28/1   tirs   20:20   F2   Ø26   Strindheim Rhinos   NTNU   2.div Løkke vår   Markus Johansen   Ole Morten Nordløkken
28/1   tirs   21:30   F2   Ø06   Børsa IL   Sjetne Maddogs   2.div Løkke vår   Markus Johansen   Ole Morten Nordløkken
30/1   tors   18:00   F2   Æ02   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Thomas Selven   Sigurd Harby
30/1   tors   19:10   F2   Z01   DNB   Salt Innebandy   3.div Løkke vår   Thomas Selven   Sigurd Harby
30/1   tors   20:20   F2   Å28   Smøreguttene   Klæbu Bæbu   4.div Løkke vår   Thomas Selven   Johannes Løvås
30/1   tors   21:30   F2   Z15   Binnebandy   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Thomas Selven   Johannes Løvås
2/2   søn   15:30   F2   Ø13   Yrjar IBK   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
2/2   søn   16:45   F2   T08   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
2/2   søn   18:00   F2   Ø04   Strindheim Rhinos   Yrjar IBK   2.div Løkke vår   Daniel Johansen   Lars Axel Larssen
2/2   søn   19:10   F2   T07   Candys   Innafor   Trønderserien   Daniel Johansen   Lars Axel Larssen
3/2   man   18:00   F2   Æ01   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Markus Johansen
3/2   man   19:10   F2   Æ16   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Markus Johansen
3/2   man   20:20   F2   Å14   Sjetne Snipers   SMN/EM 1   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Markus Johansen
3/2   man   21:30   F2   Å01   TSO   Klæbu Bæbu   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Markus Johansen
4/2   tirs   18:00   F2   Ø12   Strindheim Rhinos   Ranheim IBK   2.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Åsmund Sjøberg
4/2   tirs   19:10   F2   Z08   St.Olavs Innebandy   Klæbukameratene   3.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Åsmund Sjøberg
4/2   tirs   20:20   F2   Ø03   NTNU   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke vår   Vigdis Løw-Owesen   Ole Jakob Bjerkan
4/2   tirs   21:30   F2   Z07   Sport & Trim   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Vigdis Løw-Owesen   Ole Jakob Bjerkan
6/2   tors   19:10   F2   Z02   IBL   Binnebandy   3.div Løkke vår   Reservert   Reservert
6/2   tors   20:20   F2   Ø25   Handelshøyskolen SK   Sjetne Maddogs   2.div Løkke vår   Kristine Ræder   Martin Melheim
6/2   tors   21:30   F2   Å12   Heimdal/Lade BOA   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Kristine Ræder   Martin Melheim
9/2   søn   20:10   F2   T09   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Kristine Ræder   Odin Jørgensen
10/2   man   18:00   F2   T03   NTNU/SINTEF   Candys   Trønderserien   Jan Åge Kiran   Frank Fillingsnes
10/2   man   19:10   F2   Æ18   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Frank Fillingsnes
10/2   man   20:20   F2   Å24   Sjetne Snipers   Klæbu Bæbu   4.div Løkke vår   Andreas Ekelund   Lars Axel Larssen
10/2   man   21:30   F2   Å18   SMN/EM 1   Jernbanen   4.div Løkke vår   Andreas Ekelund   Lars Axel Larssen
11/2   tirs   18:00   F2   Z21   Spanskrøret   DNB   3.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Daniel Johansen
11/2   tirs   19:10   F2   Z24   St.Olavs Innebandy   Salt Innebandy   3.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Daniel Johansen
11/2   tirs   20:20   F2   Ø11   NTNU   Børsa IL   2.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
11/2   tirs   21:30   F2   Ø20   Ranheim IBK   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
13/2   tors   19:10   F2   Å23   Bouvet Penguins   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Frank Fillingsnes
13/2   tors   20:20   F2   Z10   IBL   Sport & Trim   3.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Frank Fillingsnes
13/2   tors   21:30   F2   Ø17   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Frank Fillingsnes
17/2   man   18:00   F2   Æ13   Fredagsklubben   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Markus Johansen
17/2   man   19:10   F2   Æ04   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Markus Johansen
17/2   man   20:20   F2   Å21   Jernbanen   TSO   4.div Løkke vår   Reservert   Reservert
17/2   man   21:30   F2   Å04   Heimdal/Lade BOA   Bouvet Penguins   4.div Løkke vår   Markus Johansen   Jørund Bratheim
24/2   man   18:00   F2   Æ19   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Thomas Selven
24/2   man   19:10   F2   Æ14   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Thomas Selven
24/2   man   20:20   F2   Å15   Smøreguttene   Jernbanen   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Thomas Selven
24/2   man   21:30   F2   Å17   TSO   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Kristine Ræder
25/2   tirs   18:00   F2   Z12   Klæbukameratene   Binnebandy   3.div Løkke vår   Jim Løvås   Terje Nervik
25/2   tirs   19:10   F2   Z09   DNB   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke vår   Jim Løvås   Terje Nervik
25/2   tirs   20:20   F2   Ø18   Sjetne Maddogs   NTNU   2.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
25/2   tirs   21:30   F2   Ø28   Ranheim IBK   Børsa IL   2.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
27/2   tors   19:10   F2   Z18   IBL   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
27/2   tors   20:20   F2   Å08   Sjetne Snipers   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Martin Melheim
27/2   tors   21:30   F2   Ø09   Handelshøyskolen SK   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Martin Melheim
1/3   søn   18:00   F2   T02   Leangen Hockey Mamas   Bændygirls   Trønderserien   Jørund Bratheim   Henrik Moe Rødven
1/3   søn   19:20   F2   Æ05   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Martin Melheim
2/3   man   18:00   F2   Æ10   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
2/3   man   19:10   F2   Æ12   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Thomas Selven   Bjørn Ingvar Dragsnes
2/3   man   20:20   F2   Å13   Bouvet Penguins   TSO   4.div Løkke vår   Thomas Selven   Ole Morten Nordløkken
2/3   man   21:30   F2   Å06   Klæbu Bæbu   SMN/EM 1   4.div Løkke vår   Thomas Selven   Ole Morten Nordløkken
3/3   tirs   18:00   F2   Z28   Binnebandy   Salt Innebandy   3.div Løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Martin Melheim
3/3   tirs   19:10   F2   Z04   Klæbukameratene   Sport & Trim   3.div Løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Martin Melheim
3/3   tirs   20:20   F2   Ø22   Strindheim Rhinos   Sjetne Maddogs   2.div Løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
3/3   tirs   21:30   F2   Ø15   Ranheim IBK   NTNU   2.div Løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
8/3   søn   16:45   A4   T10   Bændygirls   Innafor   Trønderserien   Christian Refsnes   Christopher Klungervik
8/3   søn   19:10   A4   T12   Candys   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Thomas Selven   Ole Morten Nordløkken
8/3   søn   20:20   A4   Æ07   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Thomas Selven   Ole Morten Nordløkken
9/3   man   18:00   F2   Æ15   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
9/3   man   19:10   F2   Æ06   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
9/3   man   20:20   F2   Å05   Smøreguttene   TSO   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Markus Johansen
9/3   man   21:30   F2   Å27   Sjetne Snipers   Bouvet Penguins   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Markus Johansen
10/3   tirs   18:00   F2   Z25   DNB   IBL   3.div Løkke vår   Åsmund Sjøberg   Mats Brækstad
10/3   tirs   19:10   F2   Z20   Binnebandy   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke vår   Åsmund Sjøberg   Mats Brækstad
10/3   tirs   20:20   F2   Ø02   Sjetne Maddogs   Ranheim IBK   2.div Løkke vår   Tom Bruvik   Daniel Johansen
10/3   tirs   21:30   F2   Ø08   Trygg/Lade Vikings   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår   Tom Bruvik   Daniel Johansen
12/3   tors   19:10   F2   Z19   Salt Innebandy   Sport & Trim   3.div Løkke vår   Are Hovdar   Terje Nervik
12/3   tors   21:30   F2   Å11   Jernbanen   Klæbu Bæbu   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Bjørn Ingvar Dragsnes
31/5   søn   10:00   C   Å10   SMN/EM 1   Bouvet Penguins   4.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Bjørn Ingvar Dragsnes
31/5   søn   10:00   C   Å03   Jernbanen   Sjetne Snipers   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Frank Fillingsnes
31/5   søn   10:00   C   Z22   Klæbukameratene   IBL   3.div Løkke vår   Henrik Gjerde   Jan Åge Kiran
31/5   søn   10:00   C   Å02   SMN/EM 1   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Martin Melheim   Kristine Ræder
31/5   søn   10:00   C   T14   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Frank Fillingsnes
31/5   søn   10:00   C   T16   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien   Martin Melheim   Lars Axel Larssen
31/5   søn   10:00   C   Å09   TSO   Sjetne Snipers   4.div Løkke vår   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
31/5   søn   10:00   C   Z17   DNB   Klæbukameratene   3.div Løkke vår   Andreas Ekelund   Thomas Selven
31/5   søn   10:00   C   Z11   Spanskrøret   Salt Innebandy   3.div Løkke vår   Marius Malvik   Jan Åge Kiran
31/5   søn   10:00   C   Z06   Salt Innebandy   IBL   3.div Løkke vår   Jan Åge Kiran   Bjørn Ingvar Dragsnes
31/5   søn   10:00   C   T05   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien    
31/5   søn   10:00   C   T04   Innafor   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Henrik Gjerde   Terje Nervik
31/5   søn   10:00   C   Z05   Binnebandy   DNB   3.div Løkke vår   Henrik Gjerde   Jan Åge Kiran
31/5   søn   10:00   C   Z03   Spanskrøret   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
31/5   søn   10:00   C   T11   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Kristine Ræder   Lars Axel Larssen
31/5   søn   10:00   C   Æ08   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Henrik Moe Rødven   Jørund Bratheim
31/5   søn   10:00   C   Ø10   Sjetne Maddogs   Yrjar IBK   2.div Løkke vår   Henrik Gjerde   Markus Johansen
31/5   søn   10:00   C   Ø01   Handelshøyskolen SK   Børsa IL   2.div Løkke vår   Martin Melheim   Bjørn Ingvar Dragsnes
31/5   søn   10:00   C   Å20   Smøreguttene   Sjetne Snipers   4.div Løkke vår   Andreas Ekelund   Espen Larsen Refsnes
31/5   søn   10:00   C   Å19   Klæbu Bæbu   Bouvet Penguins   4.div Løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
31/5   søn   10:00   C   Ø14   Trygg/Lade Vikings   Sjetne Maddogs   2.div Løkke vår   Jim Løvås   Terje Nervik
31/5   søn   10:00   C   Ø16   Børsa IL   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår   Jim Løvås   Terje Nervik
31/5   søn   10:00   C   Æ11   Bambi Bandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Tom Bruvik   Terje Nervik
31/5   søn   10:00   C   Å26   Heimdal/Lade BOA   Jernbanen   4.div Løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
31/5   søn   10:00   C   Ø19   Børsa IL   Yrjar IBK   2.div Løkke vår   Tom Bruvik   Bjørn Ingvar Dragsnes
31/5   søn   10:00   C   Z23   Sport & Trim   Binnebandy   3.div Løkke vår   Andreas Ekelund   Thomas Selven
31/5   søn   10:00   C   Ø21   NTNU   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår   Martin Melheim   Frank Fillingsnes
31/5   søn   10:00   C   T30   Candys   Bændygirls   Trønderserien   Tom Bruvik   Bjørn Ingvar Dragsnes
31/5   søn   10:00   C   Æ03   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Henrik Gjerde   Terje Nervik
31/5   søn   10:00   C   Z27   St.Olavs Innebandy   Sport & Trim   3.div Løkke vår   Marius Malvik   Jan Åge Kiran
31/5   søn   10:00   C   Z26   Klæbukameratene   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Are Hovdar   Terje Nervik
31/5   søn   10:00   C   Å22   Heimdal/Lade BOA   SMN/EM 1   4.div Løkke vår   Andreas Ekelund   Espen Larsen Refsnes
31/5   søn   10:00   C   Ø27   Trygg/Lade Vikings   Yrjar IBK   2.div Løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Frank Fillingsnes
31/5   søn   10:00   C   Æ17   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Henrik Moe Rødven   Jørund Bratheim
31/5   søn   10:00   C   Å16   Klæbu Bæbu   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke vår   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen