Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
Resultater 2017-2018
 
[1.div Herrer | 2.div Herrer | 3.div Herrer | 1.div Damer | 2.div Damer | Rød | Gul | Blå | Grønn | 1.div Løkkebandy | 2.div Løkkebandy | 3.div Løkkebandy | 4.div Løkkebandy | 5.div Løkkebandy | Trønderserien]

1.divisjon Midt-Norge - Herrer
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
12/11   A22   Nyborg   Ntnui   7 - 1
11/11   A09   Trygg/Lade   Nidaros   10 - 9
4/11   A21   Trygg/Lade   Nidaros   7 - 7
29/10   A17   Trygg/Lade   Nyborg   12 - 3
21/10   A18   Nidaros   Ntnui   2 - 10
15/10   A16   Ntnui   Nyborg   7 - 7
7/10   A19   Ntnui   Trygg/Lade   3 - 8
7/10   A14   Nyborg   Nidaros   6 - 7
1/10   A23   Nyborg   Trygg/Lade   5 - 12
30/9   A24   Ntnui   Nidaros   9 - 3
23/9   A04   Ntnui   Nyborg   8 - 5
23/9   A03   Nidaros   Trygg/Lade   3 - 24
16/9   A20   Nidaros   Nyborg   1 - 8
16/9   A13   Trygg/Lade   Ntnui   12 - 4

2.divisjon Midt-Norge - Herrer
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
19/11   B36   Trygg/Lade 2   Sjetne   7 - 3
18/11   B52   Ntnui 2   Freidig   6 - 5
12/11   B39   Sjetne   Ntnui 2   22 - 1
12/11   B34   Nyborg 2   Freidig   5 - 11
5/11   B05   Ntnui 2   Tiller   5 - 7
29/10   B29   Ntnui 2   Brønnøy   5 - 9
28/10   B53   Trygg/Lade 2   Brønnøy   15 - 5
28/10   B38   Brønnøy   Nyborg 2   7 - 6
21/10   B47   Ntnui 2   Tiller   2 - 5
21/10   B25   Freidig   Sjetne   6 - 5
8/10   B54   Sjetne   Tiller   3 - 7
7/10   B42   Ntnui 2   Trygg/Lade 2   5 - 10
1/10   B56   Brønnøy   Tiller   6 - 4
1/10   B51   Nyborg 2   Sjetne   4 - 4
30/9   B61   Freidig   Brønnøy   9 - 8
30/9   B50   Brønnøy   Ntnui 2   9 - 1
30/9   B48   Trygg/Lade 2   Nyborg 2   7 - 8
24/9   B62   Nyborg 2   Tiller   6 - 8
23/9   B28   Trygg/Lade 2   Freidig   17 - 10
23/9   B24   Ntnui 2   Nyborg 2   5 - 0
17/9   B57   Sjetne   Trygg/Lade 2   7 - 3
16/9   B31   Freidig   Ntnui 2   8 - 2

3.divisjon Sør-Trøndelag - Herrer
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
19/11   C43   Klæbu   Klæbu 2   16 - 4
19/11   C22   Nyborg 3   Ntnui 3   8 - 4
5/11   C34   Ntnui 3   Nidaros 2   9 - 17
5/11   C33  Nidelv   Klæbu 2   5 - 0   W.O
5/11   C08   Sjetne 2   Nyborg 3   20 - 2
29/10   C44   Nyborg 3   Nidaros 2   2 - 9
29/10   C37   Sjetne 2   Nidelv   23 - 2
28/10   C30   Klæbu 2   Ntnui 3   8 - 3
22/10   C52   Nidaros 2   Sjetne 2   4 - 7
22/10   C07   Dønna   Klæbu   4 - 3
21/10   C41   Nidelv   Dønna   4 - 4
21/10   C10   Ntnui 3   Dønna   3 - 7
15/10   C56   Nidaros 2   Klæbu 2   10 - 4
14/10   C42   Ntnui 3   Sjetne 2   2 - 15
7/10   C12   Nyborg 3   Klæbu 2   6 - 7
30/9   C39   Nidaros 2   Klæbu   0 - 6
30/9   C17   Nidelv   Nyborg 3   8 - 2
24/9   C54   Klæbu   Nyborg 3   14 - 5
24/9   C51   Klæbu 2   Dønna   2 - 7
23/9   C53   Ntnui 3   Nidelv   2 - 17
23/9   C47   Dønna   Nidaros 2   6 - 11
23/9   C04   Nyborg 3   Dønna   3 - 5
19/9   C49   Nidelv   Klæbu   4 - 8
17/9   C48   Sjetne 2   Klæbu 2   10 - 3

1.divisjon Midt-Norge - Damer
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
19/11   D18   Klæbu   Ntnui   2 - 8
18/11   D21   Freidig   Nidaros   6 - 5
16/11   D39   Freidig   Ntnui   5 - 3
5/11   D31   Sjetne   Nidaros   4 - 2
4/11   D32   Nyborg   Freidig   3 - 5
28/10   D29   Nidaros   Ntnui   2 - 9
21/10   D33   Ntnui   Klæbu   7 - 1
18/10   D44   Ntnui   Nidaros   2 - 3
15/10   D40   Freidig   Sjetne   3 - 4
4/10   D41   Ntnui   Nyborg   7 - 7
1/10   D43   Sjetne   Nyborg   2 - 2
30/9   D24   Ntnui   Freidig   3 - 3
24/9   D27   Nidaros   Klæbu   7 - 1
23/9   D19   Ntnui   Sjetne   4 - 1
19/9   D15   Freidig   Klæbu   5 - 2
17/9   D37   Klæbu   Sjetne   2 - 11
17/9   D23   Nyborg   Nidaros   2 - 4

2.divisjon Sør-Trøndelag - Damer
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
19/11   L23   Ntnui 3   Nidelv   2 - 4
12/11   L21   Nyborg 2   Nidelv   13 - 1
11/11   L22   Trygg/Lade   Ntnui 2   2 - 5
5/11   L30   Ntnui 2   Nyborg 2   1 - 0
5/11   L16   Nidelv   Trygg/Lade   0 - 5
29/10   L27   Nidelv   Ntnui 2   0 - 4
29/10   L17   Nyborg 2   Ntnui 3   17 - 0
28/10   L25   Trygg/Lade   Nyborg 2   0 - 3
28/10   L20   Ntnui 2   Ntnui 3   7 - 1
22/10   L06   Nidelv   Nyborg 2   0 - 15
22/10   L04   Trygg/Lade   Dønna   2 - 0
21/10   L28   Ntnui 3   Trygg/Lade   0 - 3
21/10   L14  Dønna   Nidelv   7 - 0
21/10   L03   Dønna   Ntnui 2   5 - 1
15/10   L08   Nidelv   Ntnui 3   0 - 3
14/10   L07   Ntnui 2   Trygg/Lade   4 - 5
7/10   L15   Nyborg 2   Ntnui 2   6 - 2
1/10   L01   Trygg/Lade   Nidelv   4 - 0
30/9   L32   Ntnui 3   Nyborg 2   1 - 17
24/9   L09   Nyborg 2   Dønna   6 - 2
23/9   L19   Dønna   Trygg/Lade   3 - 4
23/9   L11   Dønna   Ntnui 3   9 - 3

Rød
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
20/11   F02  Sjetne   Nyborg   3 - 2
18/11   F01  Sjetne 2   Nidelv   9 - 2
12/11   F12  Nidelv   Nyborg   2 - 7
6/11   F11  Sjetne   Sjetne 2   12 - 1
5/11   F03  Nyborg   Sjetne 2   4 - 1
4/11   F10  Sjetne   Nidelv   13 - 1
21/10   F07  Nidelv   Sjetne 2   3 - 4

Gul
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
19/11   H05  Klæbu   Freidig   6 - 5
18/11   H15  Freidig   Klæbu   12 - 2
18/11   H13  Ranheim   Nyborg 2 Supergirls   3 - 4
15/11   H09  Nyborg 2 Supergirls   Freidig   2 - 3
12/11   H06  Sjetne 3   Ranheim   3 - 3
11/11   H17  Nyborg 2 Supergirls   Sjetne 3   1 - 2
5/11   H12  Sjetne 3   Freidig   1 - 6
5/11   H10  Ranheim   Klæbu   5 - 4
4/11   H01  Nyborg 2 Supergirls   Klæbu   4 - 6
22/10   H14  Sjetne 3   Klæbu   2 - 5
22/10   H03  Nyborg 2 Supergirls   Ranheim   9 - 2
21/10   H18  Freidig   Ranheim   5 - 1

Blå
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
19/11   E07  Nyborg 3   Ranheim 2   2 - 11
18/11   E17  Sjetne 4 Jenter   CSK   6 - 3
12/11   E10  Sjetne 4 Jenter   Ranheim 2   2 - 6
11/11   E25  Ranheim 2   Sjetne 4 Jenter   14 - 0
11/11   E05  CSK   Nyborg 3   4 - 19
5/11   E28  CSK   Ranheim 2   2 - 13
5/11   E15  Sjetne 4 Jenter   Nyborg 3   1 - 10
4/11   E22  Ranheim 2   Nyborg 3   9 - 10
4/11   E02  CSK   Sjetne 4 Jenter   3 - 2
22/10   E09  Sjetne 4 Jenter   Sandnessjøen 2 Jenter   10 - 3
22/10   E01  Ranheim 2   Sandnessjøen   9 - 1
21/10   E26  CSK   Sandnessjøen 2 Jenter   12 - 1
21/10   E06  Sandnessjøen   Sjetne 4 Jenter   12 - 2

Grønn
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
19/11   G18  Klæbu 2   Sjetne 5   2 - 2
18/11   G19  Sjetne 6   Klæbu 2   0 - 8
16/11   G13  Sjetne 5   Sjetne 6   4 - 4
12/11   G12  Freidig 2   Klæbu 2   0 - 9
11/11   G09  Sjetne 6   Klæbu 2   0 - 9
5/11   G17  Sjetne 6   Freidig 2   4 - 2
5/11   G08  Sjetne 5   Klæbu 2   5 - 5
22/10   G06  Freidig 2   Sjetne 5   2 - 12
22/10   G01  Sjetne 6   Sandnessjøen 3   2 - 6
21/10   G20  Sandnessjøen 3   Sjetne 5   2 - 6
21/10   G05  Sandnessjøen 3   Klæbu 2   5 - 13

1.divisjon Løkkebandy
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
13/11   Æ11   Fredagsklubben   Svare & Berg   5 - 5
13/11   Æ08   TBI Innebandy   NTNU   17 - 6
6/11   Æ19   NTNU   Svare & Berg   4 - 6
6/11   Æ14   Bambi Bandy   Fredagsklubben   4 - 4
30/10   Æ13   TBI Innebandy   Svare & Berg   1 - 5
30/10   Æ12   Bambi Bandy   NTNU   7 - 6
26/10   Æ17   Svare & Berg   Bambi Bandy   4 - 1
23/10   Æ20   Fredagsklubben   TBI Innebandy   7 - 13
16/10   Æ16   TBI Innebandy   Bambi Bandy   11 - 1
16/10   Æ15   NTNU   Fredagsklubben   5 - 9
9/10   Æ18  NTNU   TBI Innebandy   5 - 0   W.O
2/10   Æ09   Svare & Berg   NTNU   6 - 0
2/10   Æ04   Fredagsklubben   Bambi Bandy   12 - 2

2.divisjon Løkkebandy
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
13/11   Ø14   Binnebandy   Sjetne Maddogs   2 - 8
24/10   Ø10   Oilers   NTNU IT E-hallers   0 - 10
17/10   Ø13   NTNU IT E-hallers   Smøreguttene   9 - 1
17/10   Ø12   Byåsen   Sjetne Maddogs   4 - 2
10/10   Ø09   Oilers   Binnebandy   9 - 3
10/10   Ø01   NTNU IT E-hallers   Sjetne Maddogs   9 - 3
3/10   Ø03   Binnebandy   Byåsen   3 - 7
3/10   Ø02   Smøreguttene   Oilers   1 - 7

3.divisjon Løkkebandy
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
9/11   Z14   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   2 - 3
9/11   Z03   Persaunet Stridsbandy   Fellesforbundet   6 - 6
31/10   Z17   Persaunet Stridsbandy   St.Olavs Innebandy   3 - 3
26/10   Z12   Ranheim   Handelshøyskolen SK   3 - 2
26/10   Z06   Strindheim Rhinos   Persaunet Stridsbandy   5 - 3
19/10   Z13   Trygg/Lade Vikings   Persaunet Stridsbandy   7 - 2
12/10   Z15   Ranheim   Strindheim Rhinos   11 - 6
12/10   Z05   Fellesforbundet   Handelshøyskolen SK   0 - 8
5/10   Z21   Strindheim Rhinos   Fellesforbundet   5 - 3
5/10   Z16   Handelshøyskolen SK   Trygg/Lade Vikings   3 - 4
5/10   Z01   St.Olavs Innebandy   Ranheim   3 - 2

4.divisjon Løkkebandy
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
14/11   Å10   Luftkrigsskolen   Børsa IL   11 - 2
13/11   Å06   DMMHI   IBL   2 - 5
9/11   Å19   Klæbukameratene   Luftkrigsskolen   1 - 4
9/11   Å02   Sport & Trim   DMMHI   1 - 7
6/11   Å18   Børsa IL   OMEGA Innebandy   10 - 0
2/11   Å04   Luftkrigsskolen   OMEGA Innebandy   9 - 0
30/10   Å14   Klæbukameratene   Sport & Trim   7 - 2
30/10   Å03   IBL   Børsa IL   3 - 7
23/10   Å11   DMMHI   Klæbukameratene   2 - 4
19/10   Å09   IBL   OMEGA Innebandy   11 - 0
16/10   Å16   Sport & Trim   Luftkrigsskolen   1 - 4
16/10   Å08   Klæbukameratene   Børsa IL   10 - 3
10/10   Å13   Luftkrigsskolen   IBL   5 - 3
2/10   Å07  DMMHI   Luftkrigsskolen   0 - 5   W.O
2/10   Å05   Børsa IL   Sport & Trim   2 - 5

5.divisjon Løkkebandy
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
12/11   W97   Avinor   Jalla Jalla Klæbu   9 - 1
9/11   W20   Team Scott/Jernbanen   Lade Boa   8 - 3
31/10   W95   Spanskrøret   Avinor   3 - 1
31/10   W18  Heimdal Boa   TSO   0 - 5
31/10   W16   Lade Boa   Jalla Jalla Klæbu   6 - 1
24/10   W11   Spanskrøret   DNB   0 - 3
24/10   W10   Heimdal Boa   Jalla Jalla Klæbu   12 - 1
24/10   W09   Team Scott/Jernbanen   TSO   5 - 5
23/10   W93   TSO   Avinor   2 - 16
19/10   W02   Lade Boa   Spanskrøret   5 - 9
17/10   W19   Jalla Jalla Klæbu   DNB   2 - 11
17/10   W03   Team Scott/Jernbanen   Heimdal Boa   8 - 3
15/10   W15   TSO   Spanskrøret   2 - 10
10/10   W08   DNB   Heimdal Boa   1 - 1
9/10   W94   Team Scott/Jernbanen   Avinor   2 - 11
5/10   W04   TSO   Jalla Jalla Klæbu   1 - 3
3/10   W14   DNB   Lade Boa   4 - 2
3/10   W06   Spanskrøret   Team Scott/Jernbanen   3 - 1

Trønderserien
Dato Knr Hjemmelag Bortelag Res.
12/11   T31   Candys   Leangen Hockey Mamas   8 - 2
12/11   T22   Innafor   Sjetne Hot Shots   0 - 16
12/11   T02   NTNU/SINTEF   Bændygirls   2 - 3
29/10   T34   Sothønan   Candys   1 - 3
29/10   T11   Bændygirls   Sjetne Hot Shots   4 - 2
29/10   T05   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   1 - 7
23/10   T19   Candys   Sjetne Hot Shots   2 - 4
22/10   T42   Leangen Hockey Mamas   Bændygirls   1 - 7
22/10   T41   NTNU/SINTEF   Sothønan   2 - 4
22/10   T04   Innafor   Candys   1 - 3
19/10   T03   Sothønan   Leangen Hockey Mamas   1 - 4
1/10   T12   Innafor   NTNU/SINTEF   1 - 9